Kuruluş

FileArchive olarak 15 Mart 2018 tarihinde filearchive.org alan adı İlhami TUĞRAL tarafından tescillenmiş olup, 17 Mart 2018 tarihinde yayın hayatımıza başladık. Hedefimiz istediği içeriğe istediği anda ulaşabilecek, kullanıcıların işini görebilecek düzgün bir servis vermeyi amaçlıyoruz. 15 Nisan 2018 tarihine kadar BETA döneminde çalışmalarımızı yürüttük. 15 Nisan 2018'den itibaren kendimizi hazır hissediyoruz.

Biz Kimiz?

FileArchive çatısı altında sadece bir kişi var. O da ben İlhami TUĞRAL.

Sistem Yapısı Nasıl?

Öncelikli olarak biz verdiğimiz bu hizmette, indirilebilir ya da ulaşılabilir içerikleri FileArchive çatısı altında toplamayı amaçlıyoruz. Bu topladığımız içerikleri mümkün olduğunca kontrol etmeye, sizin için sağlıklı ve hazır tutmayı amaçlıyoruz. Tüm içerikleri kendimiz üretmiyoruz. Kullanıcılar istediği içeriği istediği gibi kendisi yükleyebilir, ancak bu içerikleri kişi/kişileri ve kurum/kuruluşları tehdit etmediği sürece ya da şikayet gelmediği sürece karışmıyoruz. Bağlantılarınızı yükledikten sonra onaylanma süreci yok, bağlantı bilgilerini gir direkt yayınlanmaya başlasın.

Gelir elde ediyor muyuz?

Henüz elde etmiyoruz. Reklamları yayınlıyoruz ancak elde ettiğimiz birşey yok. Geliştiriciler için bağlantılarını öne çıkarabilecek bir reklam alanı sunmayı amaçlıyoruz.